Medya 26

Salma Hayek’ten bikinili paylaşım açıklaması

1993 yapımı ‘Desperado’ filminde Antonio Banderas ile birlikte rol alarak ünlenen Meksikalı oyuncu Salma Hayek, sosyal medya hesabından yayınladığı bikinili fotoğrafları hakkında konuştu.

Salma Hayek’ten bikinili paylaşım açıklaması
06 Şubat 2021 - 15:56

1993 yapımı ‘Desperado’ filminde Antonio Banderas ile birlikte rol alarak ünlenen Meksikalı oyuncu Salma Hayek, sosyal medya hesabından yayınladığı bikinili fotoğrafları hakkında konuştu.

Son dönemde Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen Salma Hayek, takipçilerinin beğeni yağdırdığı iddialı pozlarıyla ilgili açıklama yaptı.

2EGZERSİZ YAPMAM GEREKİYORDU

“EGZERSİZ YAPMAM GEREKİYORDU” 

Entertainment Tonight’a röportaj veren 54 yaşındaki yıldız, koronavirüs pandemisinin başlarında spor salonuna gitmeye başladığını ve çok çalışarak ulaştığı formda görüntüsünü paylaşmak istediğini söyledi.

3

Bikinili fotoğraf paylaşmayı özgürleştirici bulduğunu belirten Hayek, “Kilo vermem ve geçen senenin sonuna doğru bikini giyebilmek için egzersiz yapmam gerekiyordu. Bu kadar fazla fotoğraf çektiğim için mutluyum. Hiç utanmıyorum çünkü bunlar tatilimin ilk haftasındaydı” ifadelerini kullandı.

4

Salma Hayek, “İlk haftadan sonra herkesin karantinaya geri döndüğünü duyunca yeniden yemek yemeye başladım. Tüm çabalarım yeniden bozuldu” diyerek espri yaptı.

5

Paylaşımlarının aksine her gün havuz veya deniz kenarında olmadığını belirten dünyaca ünlü oyuncu, tatilinde çektiği fotoğrafları paylaşmaya devam ettiğini söyledi.

6HER GÜN BİKİNİ GİYDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORLAR

“HER GÜN BİKİNİ GİYDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORLAR” 

Meksikalı oyuncu, “İnsanlar artık çok sıkıldı ve bu yüzden onlar için biraz ara vereceğim. Artık her gün bikini giydiğimi düşünüyorlar. Hayır, bu öyle değil! Tüm fotoğraflar aynı yerde çekildi” şeklinde konuştu.

7FOTOĞRAFLARIM TÜKENMEK ÜZERE

“FOTOĞRAFLARIM TÜKENMEK ÜZERE” 

Salma Hayek, “Fotoğraflarımı kaydettim. Bugün aynı durumda değilim ve İki haftada bir bu paylaşımları yapmayı düşünüyorum” dedi.

8

Ünlü oyuncu, “Hatta şimdi bir tane daha fotoğraf paylaşabilirim. Neredeyse tükenmek üzereler ama 2021 şimdiden beni etkiledi, sizi bilemem” ifadelerini kullandı.

9DESPERADO ETKİSİ

‘DESPERADO’ ETKİSİ 

1993 yılında Antonio Banderas ile birlikte ‘Desperado’da rol alan Salma Hayek, bu filmdeki performansıyla adını tüm dünyaya duyurmuştu.

10

medya26.com