Medya 26

İstanbul’da dehşet! 3 kişiyi bıçakladı, 2 kişiyi darp etti…

İstanbul’da dehşet! 3 kişiyi bıçakladı, 2 kişiyi darp etti…
29 Ocak 2021 - 17:01

Mecidiyeköy’de bıçaklı bir saldırgan, 3 arkadaşını bıçaklarken diğer iki arkadaşını ise darp etti. Kavga sonucu yaralanan 3 kişi ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.
Mecidiyeköy’de bir restoranda çalışan 6 kişi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavgada bıçak çeken bir saldırgan 3 arkadaşının yaralarken, diğer 2 arkadaşını ise darp etti. Olayda bıçaklanan 3 kişi ve darp edilen 2 kişi ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, saldırgan ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Olay, saat 15.00 sıralarında Şişli Mecidiyeköy Lati Lokum Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerindeki bir restoranda çalışan 6 kişi henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine olay yerine eline bıçağı geçiren bir şahıs, arkadaşlarından 3’ünü bıçaklayarak yaraladı. Diğer 2 arkadaşını da darp eden saldırgan kaçmaya başladı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kaçmaya çalışan şahsı kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Olayın ardından ihbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi.

medya26.com