Medya 26

Camadan’dan Yerli Üretime Davet!

Camadan’dan Yerli Üretime Davet!
05 Haziran 2021 - 15:35

Samsun’un önde gelen yerli firmalarından Camadan Profesyonel Mutfak Ekipmanları üreticileri Yerli Üretime davet etti.

1938’de Samsun’da bir aile şirketi olarak kurulan firma, 3 kuşaktır aynı azim ve vizyonla endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve tedariği konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmuştur.

“Yerli Üretim” ibaresini, Türk ekonomisinin kalkınmasını, Avrupa ve Dünya pazarında yer bulmasını tam anlamıyla destekleyen firma tamamen yerli hammadde ile üretimlerini gerçekleştirmekte, bir tedarikçi olmaktan daha fazlasını hedefleyen vizyonu ve işleyişi ile yurtiçi ve yurtdışında birçok endüstriyel mutfak projesine imza atmıştır. Firma tüm üreticilerin yerli ve milli ekonomiye yönelmesi gerektiğine dikkat çekiyor.


“KURUCU AS BAŞKAN AHMET CAMADAN & KURUCU BAŞKAN CEYHUN CAMADAN”

“HER DAİM YENİLİK, HER DAİM GÜVEN!”
Ürün çeşitleri ve farklı proje tasarımlarıyla tüketici beklentilerinin ve zamanın teknolojisini içeren ögelerin her zaman üzerine çıkmak, “Camadan” etiketi taşıyan tüm ürünleri kapsayan ve Türkiye’de ilk olan 10 yıl garanti ibaresiyle müşterileriyle uzun yıllar süren sağlam ve verimli diyaloglar kurmak, yurtdışı proje ve teslimatlarında ülkemizin adını en iyi şekilde duyurmak, çevrecilik bilinci ile sınırlı olan doğal kaynakları kullanmak yerine geri dönüştürülebilir malzemeleri tercih ederek bu bilinci tüm sektöre yaymak, başlangıçtan sona üretim ve tedarik departmanlarında çok aşamalı kontroller sayesinde hata payını sıfıra indirgemek, mevcut konum ve durumu korumak ile yetinmeyip imalattan lojistiğe, teknik ekipten e-ticaret departmanına kadar tüm bölümlerde sürekli yenilik ve iyileşmeyi başlıca ilke ve işleyiş politikaları olarak görmüştür.

“KISITLI İMKANLARA RAĞMEN YOLA DEVAM”
Ayrıca firma Samsun’da bir fuar alanı olmamasına rağmen tamamen kendi imkanlarıyla Endüstriyel Ürünler fuarı gerçekleştirip ülkenin her bölgesinden 40’ın üzerinde ilimizden 10.000’i aşkın katılımcıyı ağırlamıştır. Bu etkinlikle birlikte sektöre ciddi hem bilgi alışverişi hem de üretici ve tüketicinin aynı çatı altında buluşması sağlanmıştır. Karadeniz bölgesinde “ilk ve tek” olan Gastronomi Gross Market, 3 şube, 4 bilgi işlem ofisi, 3 sürekli üretim tesisi ve sektördeki bir asırlık tecrübesiyle bayrağı günümüzde de taşımaktadır. Sektörde kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapmak için hızın, sürekliliğin ve istikrarın önemli olduğunun bilincinde olan Ceyhun Camadan Profesyonel Mutfak Ekipmanları, bilgi, iletişim ve eğitime dayalı bir altyapı ile araştırma, geliştirme, üretme, pazarlamaya dayalı olan bu zincirin tüm halkalarında başarı göstermiştir.

medya26.com